YENİ EKLENEN ÜRÜNLER

:

Samet mobilya aksesuarları

Mobilya Aksesuarları konusunda Türkiye'nin önde gelen üreticilerinden olan, dünyanın ise beş büyük üreticisi arasında yer alan Samet, 1973 yılında İstanbul'da kuruldu. 1978 yılında "Samet" markası adı altında mobilya aksesuarları üretimine başladı ve daha sonra tamamen mobilya aksesuarları üretimine odaklanarak kısa sürede sektörün lideri haline geldi. Samet, müşteri memnuniyetini ve Ar-Ge yatırımlarını her zaman en önde tutan bir şirket olarak, daha kuruluşunun 10. yılında Türkiye pazarının %90 payına sahip olmuştur. Bugün Samet, Türkiye pazarında geniş bir bayi ağına sahiptir.

Düzenli büyüme sonucunda; 80'li yıllara gelindiğinde, Samet ihracat yapmaya başlamıştır. 90'lı yıllarda ihracat yapılan ülke sayısı 60'a ulaşmışken, günümüzde Samet, dünyanın 90 ülkesine mobilya aksesuarları üretimi yapan dev bir gücü temsil etmektedir. Sürekli yapılan yatırımlar ve müşteri memnuniyetine bağlı kalite anlayışı ile gelen başarı neticesinde bugün Samet, 36. yılında, artık sektörde yeniliklerin öncüsü ve kalite anlayışı gereği, müşteri memnuniyetini daima en önde tutan bir şirket olarak, Türkiye ve Dünya piyasalarında özellikle aranan bir marka haline gelmiştir. Samet, TSEK, LGA, NIMM DETMOLD ve ISO- 9001 gibi belgeleriyle de Dünya Standartlarının gereklerini yerine getirdiğini ortaya koymuştur. Ayrıca Dünyanın en büyük mobilya markalarının kendi koymuş olduğu üretim sistemlerine haizdir. 2400'ü aşkın ürün çeşidi, 32.000'i kapalı olmak üzere 55.000 m²'de en son teknolojik gelişmelerle modern ve yüksek kapasiteli üretim tesisleri, sürekli yeni projeler üzerinde çalışan çok geniş Ar-Ge departmanı ve 850 çalışanı ile iç pazarda 500'ü aşkın aktif bayisi, başta A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovanya olmak üzere beş kıtada toplam 90 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Samet A.Ş.,Türkiyede ve Dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır.

ÖZEL ÜRÜNLER

Previous Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
SARI KULP
KULP SEKTÖRÜNDE...
SARE KAPIKOLU
SOFUOĞLU METAL ...
LİNDA KAPIKOLU
SOFUOĞLU METAL ...
BROTH 165 DERECE
Broth tas mente...
BROTH DÜZ MENTEŞE
BROTH MENTEŞEYİ...
YALI BOŞ KULP
KULP SEKTÖRÜNDE...
KILIÇ KULP
KULP SEKTÖRÜNDE...
OKYANUS KULP
KULP SEKTÖRÜNDE...
AKASYA ÇİZGİLİ KULP
KULP SEKTÖRÜNDE...
HÜRREM SULTAN KULP
HÜRREM SULTAN K...

Son Haberler

Bizden Haberdar Ol

Bize Ulaşın

Çakmak Cad. Fevzi Çakmak Cad. No:49/A

KAĞITHANE / İSTANBUL

Tel   : 0212 296 00 66
Gsm : 0535 529 56 10
          0535 279 99 15
Email:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Takip Edin